Polityka Jakości

Polityka Jakości

Wydanie 7 z dnia 2024.03.20

Firma Cortex Chemicals Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie handlu substancjami chemicznymi.  Od momentu rozpoczęcia działalności naszym celem jest dążenie do jak najlepszego spełniania oczekiwań i wymagań naszych klientów poprzez  utrzymanie najwyższej jakości oferowanych produktów oraz świadczonych usług.

Polityka Jakości jest realizowana poprzez następujące cele jakościowe:

  • dążenie do realizacji zamówień całkowicie spełniających oczekiwania klienta, z uwzględnieniem możliwości dostawców towarów, wpływu otoczenia biznesowego, kierując się najlepszymi technikami logistycznymi w procesie magazynowania i transportu
  • poszukiwanie najlepszych technik zarządzania w dziedzinie handlu i dystrybucji
  • stałe dążenie do optymalizacji całego łańcucha dostaw
  • nieustanne podnoszenie kwalifikacji personelu w drodze systematycznego szkolenia oraz naboru nowych, wykwalifikowanych pracowników, współpracowników i kontrahentów.
  • racjonalne wykorzystywanie zasobów mające na celu aktywne przyczynianie się do ochrony środowiska w najszerszym zakresie, w jakim jest to możliwe uwzględniając charakter prowadzonej działalności.

Deklarujemy dostosowanie wszystkich aspektów działalności naszego przedsiębiorstwa do przyjętych w firmie zasad wynikających z brzmienia obowiązujących przepisów prawa oraz norm wynikających z postanowień wdrożonych systemów zarządzania jakością. Wszystkie etapy – począwszy od przyjęcia, poprzez handel, magazynowanie oraz dostarczenia produktów do klienta – są prowadzone z uwzględnieniem tych wymagań.

Wszyscy pracownicy kształtują swoją pracą wizerunek firmy na rynku krajowym jak i zagranicznym gwarantując najwyższą jakość usług w ramach nieustannie doskonalonego systemu.

Kierownictwo przedsiębiorstwa zapewnia, iż niniejsza Polityka Jakości jest znana, rozumiana i przestrzegana przez wszystkich pracowników, oraz że zapewnia odpowiednie zasoby do realizacji niniejszej Polityki Jakości.

Zatwierdzono:
Zarząd Cortex Chemicals Sp. z o.o.

 

Zobacz zarządzenie. 

 

 

 

 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.