Certyfikaty

Firma Cortex Chemicals Sp. z o.o. zapewnia pełną dokumentację i certyfikaty do produktów. Wysokiej jakości produkty, poddawane wewnętrznej kontroli jakości, a certyfikaty potwierdzają jakość.

PN-EN ISO 9001:2015 Systemy zarządzania jakością – międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji.

ZOBACZ

Certyfikat wydany przez jednostkę certyfikującą DEKRA, potwierdzający że oferowane przez Cortex materiały, dodatki, mieszanki paszowe i premiksy w jakości GMP+, spełniają wymagania międzynarodowego standardu GMP+, a tym samym nie powodują żadnego zagrożenia dla zwierząt i ludzi.”

ZOBACZ

Posiadamy międzynarodowy certyfikat GDP – Good Distribution Practices, dokument stwierdzający stosowanie dobrych praktyk dystrybucyjnych dla firm farmaceutycznych.

ZOBACZ

PL-EKO-01 jest to numer identyfikacyjny jednostki certyfikującej Ekogwarancja nadany przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

ZOBACZ

 

 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.