Aktualne oferty pracy

Strategic Buyer

Cortex Chemicals to ponad 40 lat doświadczenia. Jesteśmy uznanym polskim dystrybutorem oferującym surowce i dodatki do szerokiej gamy produktów z branży chemicznej w tym tworzyw sztucznych, powłok i budownictwa, poliuretanów, spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej oraz chemii technicznej. Przez lata konsekwentnie budowaliśmy pozycję wiarygodnego pracodawcy.

Obecnie zatrudniamy ponad kilkadziesiąt pracowników, obsługując różnorodne sektory. Nasza oferta obejmuje ponad 900 produktów dostosowanych do potrzeb różnych branż. Wierzymy w innowacje i nieustannie dążymy do podnoszenia poprzeczki branżowej jakości, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko: Strategic Buyer

Twój zakres obowiązków:

  • Monitoring rynku w zakresie oferowanych surowców dla przemysłu poliuretanowego, spożywczego, farmaceutycznego, chemii technicznej oraz tworzyw sztucznych pod kątem technologii, sytuacji producentów oraz trendów cenowych

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych – stały kontakt z dostawcami obejmujący korespondencję, spotkania oraz udział w targach czy innych wydarzeniach branżowych

  • Rozwijanie portfolio produktowego oraz nadzór nad procesem wdrożenia nowych surowców zgodnie z przyjętą strategią

  • Kształtowanie optymalnej polityki cenowej poprzez sprawne negocjowanie warunków handlowych

  • Stała kontrola nad stanami magazynowymi oraz poziomem sprzedaży przypisanych produktów

  • Nadzorowanie wszelkich umów z dostawcami na etapie ich konstruowania, negocjacji i realizacji

  • Udział w tworzeniu katalogów produktowych

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla działu handlowego

Nasze wymagania:

      • Wykształcenie wyższe, mile widziane chemiczne, handlowe

      • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

      • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną rozmowę

      • Wysokie zdolności prezentacyjne i komunikacyjne umożliwiające budowanie długotrwałych relacji z dostawcami

      • Otwartość na współpracę w zespole oraz gotowość do dzielenia się wiedzą

      • Umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość

      • Odpowiedzialność i skuteczność w osiąganiu założonych celów

      • Mocno rozbudowane umiejętności negocjacyjne

      • Zdolności analityczne pozwalające na wyciąganie konstruktywnych wniosków i opinii

      • Czynne prawo jazdy kat. B

      • Gotowość do wyjazdów w kraju i za granicą

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowania oparty o realizację wyznaczonych zadań

  • Stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. „wczasów pod gruszą” dla Pracowników oraz ich dzieci

  • Dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego

  • Dofinansowanie do programu sportowego – karty Multisport

  • Dostęp do platformy językowej eTutor
  • Program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika

  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon

  • Przyjazne środowisko i atmosferę pracy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dla osób pracujących w głównej siedzibie możliwość skorzystania ze zniżki pracowniczej do smacznej domowej kuchni w Bistro Ziarno”
  • Każdy z nowych pracowników może liczyć na uśmiech i pomoc kolegów z dłuższym stażem

Zostaniesz przekierowany do formularza aplikacyjnego.