Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dystrybucyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Kluczowe zadania:

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów
  • stała obsługa bieżących klientów (wizyty, spotkania, korespondencja)
  • raportowanie do firmy
  • wdrażanie pomysłów na nowe biznesy, nowe surowce
  • przygotowywanie planów sprzedażowych
  • współpraca z Product Managerami przy monitorowaniu i analizowaniu rynku pod kątem zapotrzebowania na nowe surowce

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • mile widziana znajomość technologii i surowców w branży chemii technicznej
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • silna orientacja na wynik
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wytrwałość i sumienność
  • kreatywne, twórcze myślenie poza schematami
  • gotowość do wyjazdów w kraju i za granicą
  • otwartość, chęć do podejmowania wyzwań i uczenia się nowych rzeczy
  • lokalizacja: osoby z Małopolski
  • umiejętność wywierania wpływu/nacisku na otoczenie w celu osiągnięcia wytyczonego celu (komunikacja z dostawcami, handlowcami i kooperacja w zespole)
  • umiejętność wyciągania własnych wniosków i opinii
  • odwaga i brak konformizmu

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania, oparty o realizację wyznaczonych zadań

Zostaniesz przekierowany do formularza aplikacyjnego.